Polish Gangsta Gaming

Polish Gangsta Gaming Strona Główna


#1 2010-06-22 23:15:19

Daniel677

Leader Policji

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 56
Punktów :   

Listy Gończe

Proszę tu zamieszczać loginy graczy którzy uciekli podczas pościgu będą oni otrzymywali gwiazdki, jeżeli gracz ucieknie pierwszy raz dostaje jedna "*"  gwiazdkę za każdą następną ucieczkę będzie dochodziła gwiazdka.Gdy uciekinier chowa się w bazie nie możemy kontynuować pościgu tylko umieszczamy go właśnie w tym temacie.
W przypadku gdy zostaliśmy ostrzelani przez członków jakiejś organizacji i zostaliśmy zabici również wpisujemy ich loginy w tym temacie.

Gwiastki działają na takiej zasadzie
* Więzienie 20min konfiskata auta lub kaucja 100000$
** Więzienie 30 min konfiskata auta lub kaucja 300000$
*** Więzienie 50 min konfiskata auta
**** Więzienie 1,1h konfiskata auta
****** Więzienie na 1.4h konfiskata auta

W przypadku złapania Jakiegoś gracza zgodnie z prawem (czyli tak jak jest to opisane w Regulaminie w punkcie 10) jego konto zostaje wykasowane. Prosił bym o robienie zdjęć podczas chwytania gracza z listem gończym ponieważ mają oni prawo do odwołania się wyroku z przyczyny brutalnemu sposobowi zatrzymania.


Tak mi się zdaje że takie listy gończe to się przydadzą np gdy dojdzie do strzelaniny lub pościgu członków mafii/gangów bo takich to będzie ciężko złapać bo pewnie będą chodzili grupami. Jeżeli podoba się to admina to zostaje.

Offline

 

#2 2010-06-23 09:58:57

 MrDeSaN

Administrator

Skąd: Liberty City
Zarejestrowany: 2010-06-11
Posty: 53
Punktów :   
WWW

Re: Listy Gończe

Ale..... Nie możesz wsadzić do Jaila np.Gangsterów którzy mają wojnę gangów itp.Muszą się poddać wtedy masz do tego prawo a tak musicie walczyć z przestępczością.I nie wsadzasz do Jaila tego kto uciekł np.Na wieś a ty z LS Jaila dajesz....
Musicie opanować sytuację jeżeli dojdzie do strzelaniny i jeżeli się podda Jail i co uznacie za słuszne, jeżeli nie trzeba walczyć...
Tyle ode mnie


Jestem zajebistym nastolatkiem.
http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
http://w159.wrzuta.pl/sr/f/4ceQdCxzhOQ/bo_zawracalem_dupe_adminowi

Offline

 

#3 2010-06-23 12:40:53

Daniel677

Leader Policji

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 56
Punktów :   

Re: Listy Gończe

Właśnie o to mi chodzi w regulaminie w punkcie 10 jet zapisane że właśnie tak trzeba łapać uciekinierów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plogrodu zimowego